Tronditet Shqipëria, lëkundje tërmeti që në mëngjes (FOTO)

0
328

Një lëkundje tërmeti është regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm ne vend.

IGJEUM bën me dije se tërmeti është regjistruar 8 km ne Perëndim të Leskovikut.

Për fat magnituda e goditjes ka qenë e vogël, vetëm 1.8 dhe nuk ka asnjë të dhënë për dëme.

Të dhënat

Data: 12/04/2019

M=1.8

Place: 8 Km P Leskovik

40.16° N, 20.51° E

Thellësia: 26 KM

/Agjensia e Lajmeve Sot News/Na Beni Like Ne Facebook: 

  • 225 READS

LAJME NGA E NJEJTA KATEGORI

I vuri zjarrin autobusit në Sarandë, vihet në pranga 22-vjeçari, çfarë iu gjet në banesë

Postuar: 12/04/2019 – 09:54

Dy ditë më parë u shkrumbua nga flakët autobusi i linjës Sarandë-Konispol.Lexo Më Shumë

Ngjarja e bujshme në Rinas, eksperti i njohur nxjerr emrat: 1 polic dhe një shtetase greke të përfshirë në grabitjen në aeroport

Postuar: 12/04/2019 – 09:53

Ndërsa kalojnë orët dhe grupi i hetimit ka në dorë prova të forta për grabitjen spektakolare të m

Grabitja spektakolare në aeroport, flet ish-shefi i komisariatit të Rinasit: Ju tregoj 3 përgjegjësit

Postuar: 12/04/2019 – 09:39

Ish-shefi i komisariatit të Rinasit dhe një nga specialistët më të spikatur në Policinë e  S

Merr fund makthi/ Morën peng prej ditësh një person, arrestohet 24-vjeçari dhe shpallet në kërkim bashkëpunëtori, policia: E mbanin se… (DETAJE)

Postuar: 12/04/2019 – 09:25

Policia ka arrestuar një 24-vjeçar dhe ka shpallur në kërkim një tjetër pasi prej 4 ditësh mbanin

Plas keq sherri mes analistëve, Bushati përplaset me Nazarkon: B***lëpirës nuk jam unë! (VIDEO)

Postuar: 12/04/2019 – 08:33

Grabitja e bujshme këtë të martë në pistën e aeroportit të Rinasit ka përplasur analistët në stud

Mos u gënjeni nga dielli i mëngjesit, zbuloni si parashikohet të jetë moti sot

Postuar: 12/04/2019 – 08:24

Edhe dita e sotme ashtu si dje, parashikohet të ketë mot me reshje shiu në të gjithë territorin e

RENEA rrethon Krujën dhe Fushë-Krujën, kontroll banesave të personave me precedentë penalë, dyshohet se kanë fshehur autorët

Postuar: 12/04/2019 – 07:36

Kur kanë kaluar tre ditë nga grabitja spektakolare e 10 milion eurove në aeroportin e Rinasit Pol

NA NDIQNI NË FACEBOOK

SHËNDETI

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here