Festë me çifteli në shtëpinë e deputetit të ‘opozitës së re’, kush është biznesmeni i njohur në krahë të tij? (VIDEO)

0
377

Deputeti i ri i dalë nga listat pasuese të LSI, Ylli Shehu ka organizuar mbrëmjen e djeshme një festë me miqtë e tij.

Në videon e publikuar nga vetë Shehu, nga shtëpia e tij shihet se është organizuar një mbrëmje festive me këngë e çifteli, instrumenti simbol i zonës së tij.

Mirëpo në sy bie edhe prania e Safet Gjicit, biznesmenit të njohur dhe kandidati i PS-së për Bashkinë e Kukësit. Me sa duket ata paskan marrëdhënie miqësie mes tyre, pavarësisht kaheve të ndryshme politike që përfaqësojnë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here