“Bomba” e Perez, rikthen Zidanin si trajner te Reali i Madridit

0
384

Real Madridi po kalon një gjendje kolapsi pas eliminimit nga Champions League. Tashmë te ekipi madrilen të gjithë po zjejnë dhe shumë shpejt mund të kemi zhvillime të reja sa i përket stolit. Në kanalin prestigjoz,“El Chiringuito”, që kanë arritur të marrin informacione se Presidenti Perez po rikthen në ekip trajnerin Zidane. Bosi i “galaktikëve” ka kontaktuar francezin për ta rikthyer sërish në skuadër. Sipas burimeve të “El Chiringuito” trajneri është gati të rikthehet në përfundim të këtij sezoni dhe ta rindërtojë vetë ekipin nga e para.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here