Basha propozoi djegien e mandateve në Kuvend, reagon Monika Kryemadhi por i shmanget ketij propozimi

0
519

Kryedemokrati, Lulzim Basha, doli në një deklaratë për mediat ku tha se do t’i propozonte Grupit Parlamentar dhe Forumeve më të larta të PD, djegien e mandateve.

Ka ardhur edhe një reagim nga kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi paralajmëron kryeministrin Rama se beteja do të vazhdojë. Sipas saj, Rama nuk ka parë gjë akoma. Nderkohe i shmanget pyetjes se gazetareve per propozimin e Bashes per djegjen e mandateve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here