Atentati mafioz në Vlorë, shokuese çfarë u gjet brenda makinës së djegur të autorëve

0
476

Zbulohen detaje të reja nga atentati në Vlorë ku dy persona humbën jetën dhe një tjetër mbeti i plagosur në zonën e “Ujit të Ftohtë”.

Mësohet se në makinën e djegur janë gjetur tre armë të tipit kallashnikovë.

Armët e gjetura në mjet dyshohet se u përdorën nga autorët. Mësohet se të vrarë kanë mbetur shtetasit Aurest Rexho dhe Arjan Hasani. Ndërsa i plagosur ka mbetur shtetasi Armando Sulejmani, 42 vjeç, i cili dyshohet se ka qenë dhe shënjestra e atentatit për shkak të të kaluarës së tij dhe precedentëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here