Protestuesi ngelet pa ndjenja majë skelës së Kryeministrisë, masazh kardiak dhe frymëmarrje artificiale (VIDEO)

0
333

Pamje dramatike nga Kryeministria. Pas përplasjes së parë dhe tentativës për të hyrë në Kryeministri si dhe përgjigjes me gaz lotsjellës, kanë mbetur disa të lënduar.

Me sa duket një është më rëndë, pasi në pamjet live u pa se protestues të tjerë i kanë bërë masazh kardiak.

Mbi skelën e vendosur para Kryeministrisë, disa të rinj janë ngjitur për t’i dhënë ndihmën protestuesit që ndihej keq. Për disa çaste një prej tyre i ka bërë masazh në kraharor.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here