Rama: Bashkëqeverisja në Vlorë, politika e dalë boje në Tiranë

  0
  356

  Kryeministri Edi Rama ka reaguar përmes një postimi në instagram lidhur me protestën e opozitës para godinës që ai vetë drejton dhe takimit të mbajtur prej tij sot në Vlorë.

  “Bashkëqeverisja me njerëzit në Vlorë dhe Politika e dalë boje në Tiranë” – shkruan Rama në Instagram ndërsa publikon edhe dy foto të takimeve në Tiranë e Vlorë.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here