Festë në familjen Hoxha. Brenda shtëpisë luksoze të Rezartës dhe Ermal Hoxhës (FOTO)

0
901

Ditën e djeshme vajza e Rezarta Shkurtës dhe nipit të diktatorit Enver Hoxha, Ermal Hoxha festoi 5 vjetorin e lindjes.

Ndërkohë mbrëmjen e kaluar familja Hoxha ka festuar ditëlindjen e vogëlushes Hera.

Së fundmi Rezarta ka ndarë me të gjithë ndjekësit momente nga festa në shtëpi. Në fotot e publikuara shihet se familjarët janë të ulur në tryezë të gjithë dhe darkojnë, ndërsa shtëpia është zbukuruar duke i dhënë një atmosferë tjetër festës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here