Shtohen problemet për Ronaldon, në prag ndarje me Georgina Rodriguez

0
476

Cristiano Ronaldo këto koh po kalon ditë të zeza, si mos t’i mjaftonin problemet me akuzat për përdhunim, tani ai duhet të vuajë edhe një krizë xhelozie nga e dashura.

Sipas revistës “Novella 2000” Georgina bëhet e ditur, se bashkëjetuesja e Cristiano Ronaldos, është jashtëzakonisht e nervozuar me ish-të dashurën e portugezit Raffaella Fico, që në ditët e kaluara lëshoi disa deklarata mbi CR7:

Ajo shkruante:

Me të ishin 11 muaj dashuri.

“Mirëpo këto fraza edhe pse i referohen të kaluarës, e kanë tërbuar, gjithnjë sipas të njëjtës revistë, të fejuarën aktuale të futbollistit të Juventus.”

Revista e drejtuar nga Roberto Alessi shkruan:

“Bashkëjetuesja e CR7 duket se ndjen ende familjaritetin, që i ati i fëmijës së saj ka me Raffaella Fico. Ish-velina mund të shkaktojë ndoshta një krizë të fortë në cift? “

Po përgjigjen e jep po vetë Roberto Alessi:

“Ata duhen dhe ajo nuk do ta braktiste kurrë në këtë moment.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here