“Shënjestër të një sulmi vulgar”. Rama flet për kanosjen e deputetëve: Mesazhe të orkestruara nga burgu 313

  0
  414

  Kryeministri Edi Rama, i pranishëm sot në Kuvend ka folur edhe një herë për mbylljen e kazinove elektronike dhe basteve sportive.

  Rama ka thënë se sulmet orkestrohen nga burgu 313, duke mos përmendur emrat.

   

  “Jam shumë i keq ardhur që një pjesë e deputetëve, dhe posaçërisht deputetët e Komisionit të Financave dhe të Ekonomisë, janë kthyer në një shënjestër të e një sulmi vulgar, të orkestruar nga burgu 313”.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here