Fyerje dhe goditje ndaj efektivit të policisë, ja kush është 37-vjeçari

0
572

Një 37 vjeçar ka rënë në pranga pasi ka fyer dhe ka goditur një punonjës policie. Ngjarja ka ndodhur në Gramsh.

I arrestuari është Ardian Elezi, 37 vjeç, i cili ka fyer dhe ka goditur efektivin me inicialet D.T., 54 vjeç në krye të detyrës.

37 vjeçari tashmë do të përballet me akuzën e kundërshtimit të forcave të policisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here