“Bëj be e rrufe…”, moderatoret shqiptare u puthën live në buzë?

0
542

Moderatorja Bieta Sula ka postuar një foto ‘të dyshimtë’ në Instagramin e saj.

Ajo së  bashku me moderatoren Jonida Shehu duken fiks sikur po puthen në buzë. Mirëpo pas dyshimeve të lindur në lidhje më këtë puthje, Bieta e ka postuar foton në Instastory ku sqaron gjithçka.

“Mund të bësh be e rrufe që jemi puthur këtu, po shyqyr ishim live dhe na pa një Shqipëri e tërë”, shkruan Bieta mbi foton e tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here