Opozita në Elbasan, Berisha dhe Basha takim “kokë më kokë”

0
995
Kryetari i PD Lulzim Basha dhe ish Kryeministri, Sali Berisha, gjate nje ceremonie festive te organizuar me rastin e 25 vjetorit te themelimit te gazetes Rilindja Demokratike, RD, organ i Partise Demokratike. /r/n/r/nLeader of the Democratic Party Lulzim Basha and Former Prime Minister Sali Berisha, during a festive ceremony organized to mark the 25th anniversary of the founding of the Democratic Revival newspaper, RD, an organ of the Democratic Party.

Opozita e ka zhvendosur sot Kuvendin e saj në qytetin e Elbasanit, që kohëve të fundit është kthyer në një vatër për krimin dhe për bandat.

Deputetët e PD-së dhe të LSI-së janë parë që ti drejtohen hotelit kryesor të qytetit, ndërsa Sali Berisha dhe Lulzim Basha kanë pasur një takim kokë më kokë mes tyre.Dy drejtuesit e PD-së do të vendosin dhe piketat e takimit, dhe fokusin e deputetëve opozitarë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here