Nuk është Edi Rama, ja cila është surpriza më e madhe në natën finale të Big Brother

0
155

18 shkurti do te mbahet mend gjate ne historine televizive ne Shqiperi, pasi do te shpallet fituesi i Big Brother Vip.

110 mije euro do te jene ne xhepin e fituesit qe mendohet se do te ndahet ndermjet Ilirit dhe Donaldi, ndersa pas tyre kuotohet Beniada.

Nuk ka shume rendesi se kush fiton, por i sigurt eshte fakti se produksioni do te dhuroje nje show te jashtezakonshem.

Burimet tona prane produksionit bejne me dije se naten finale eshte menduar dhe si nje “koncert” nga kengetaret e ketij Big Brother.

Fifi, Semi, Arditi, Sheila, Sabiani, Trixa apo dhe DJDagz dhe Pm do te publikojne kendet e tyre te reja ne finalen e madhe.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj