Nisin fluturimet në Aeroportin e Kukësit/ Kryeministri Rama jep njoftimin e rëndësishëm

0
154

Kryeministri Edi Rama ka bërë më dije se një kompani e suksesshme ka ulur avionët e saj në aeroportin ndërkombëtar “Flatrat e Veriut”, me 4 destinacionet e para drejt Austrisë, Gjermanisë dhe Zvicrës, fillimisht nga dy herë në javë.

Postimi i Ramës

Aeroporti i Kukësit – Pas testimeve të suksesshme kompania ËizzAir ul avionët e saj në aeroportin ndërkombëtar “Flatrat e Veriut”, me 4 destinacionet e para drejt Austrisë, Gjermanisë dhe Zvicrës, fillimisht nga dy herë në javë

Punë dhe durim

#ShqipëriaEArdhmjaJonë????????

#SkaKohëPërPushim

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj