Banorja e “Big Brother VIP” i habit të gjithë: Më porosisni një prezervativ!

0
24

Ditën e sotme banorët e BBVip duhet të bënin gati listën e produkteve që iu duhen gjatë javës. Me buxhetin që ata kanë fituar ata janë të lirë të zgjedhin çfarë të duan, por një kërkesë e Antonelës i ka lënë të gjithë të habitur. Teksa Fifi pyeste se çfarë dëshirash specifike keni për produktet që iu nevojiten Antonela si një VIP pa komplekse tha dua një prezervativ.

“A e di çka du unë, një prezervativ!

Të gjithë ata që ishin në tavolinë e panë çuditshëm Antonelën dhe kjo e fundit nisi të qeshte pasi tha unë nuk kam buxhet fare për këtë javë.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj