Euro, Dollari dhe Paundi/ Njihuni me Këmbimin Valutor, 08 Shtator 2021

0
39

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit, Euros dhe  Frangës Zvicerane, ndërkohë Paundi Britanik ka shënuar rritje të lehtë.

https://bdb8c24b605e640279a2bf1548b1cffd.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-38/html/container.htmlAd by Valueimpression

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                               

Blihet 102.1                                    Shitet 102.9

Euro:                                  

 Blihet 121.4                                    Shitet 122

Paundi Britanik :                 

Blihet 140.6                                   Shitet 141.7

Franga Zviceriane:             

Blihet 111.2                                    Shitet 112.3

Euro, Dollari dhe Paundi/ Njihuni me Këmbimin Valutor, 08 Shtator 2021

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj