“Ore idiot, polic budalla”/ Degradon keq sherri mes Frrok Çupit dhe Lefter Maliqit, gazetari bën veprimin që nuk pritej: Kjo është turp! Ped*rast i blerë! (REPLIKAT)

0
45

Analisti Frrok Çupi dhe kandidati për deputet i LSI-së, Lefter Maliqi u përplasën keq me njëri-tjetrin sot në emisionin ‘Breaking’. Debati me tyre degradoi edhe në fyerje personale.

Teksa po diskutohej lidhur me zgjedhjet e 25 prillit dhe fitoren e PS, Çupi tha se “Edi Rama është kryeministri i dytë Europian që fiton tre mandate. Është kapacitet i madh për Shqipërinë.”

Kjo solli reagimin e ashpër të Maliqit, i cili e cilësoi krahasimin e Çupit të tepruar. Pas sherrit, analisti u largua nga studio, ndërsa drejtuesja e emisionit kaloi në publicitet.

Pjesë nga debati

Frrok Çupi: Krahasova unë dhe nuk i shërbej askujt. Ore budalla, idiot, nuk të lë unë edhe pse je polic.

Lefter Maliqi: Më palaço se ti nuk ka. Pederast i blerë. Palaço. pis. Të më thuash mua ti që kam mbaruar në Skënderbegas, e kam një karrierë të madhe, kjo është turp.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj