Antonela braktis studion, mbyllet në tualet duke qarë pas emisionit: Ai më quajti k*rvë (Video)

0
32

Përplasja mes Blerimit dhe Antonelës në puntatën e djeshme të “Përputhen”, ka bërë që konkurrentja pas emisionit të dalë duke qarë e ofenduar.

“Përputhen demaskime”, ka publikuar videon ku Antonela është futur në tualet ndërsa Atdheu i ka shkuar për t’i qëndruar pranë.

“Blerimi më quajti k*rvë’, dëgjohet të thotë Antonela teksa Atdheu përpiqet ta qetësojë.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj