Tiranë, motori i picerisë përplaset “kokë më kokë” me makinën, motoristi dërgohet me urgjencë në spital

0
22

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme te Universiteti Politeknik në Tiranë, ku një makinë është përplasur “kokë më kokë” me një motorr që shpërnda pica.

Për pasojë drejtuesi i motorrit ka marrë plagë të rënda dhe është nisur me urgjencë drejt spitalit.

Ende nuk dihet identiteti i të riut, ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj