Kejvina Kthella reagon për lidhjet e bujshme në jetën e saj dhe befason me atë çfarë thotë: S’kam dashuruar kurrë…por ja kur putha për herë të fundit

0
31

Modelja Kejvina Kthella ka mohuar lidhjet e shumëkomentuara duke deklaruar se nuk ka qenë kurrë e dashuruar. E ftuar në “Binjakët shoë”, Kthella u pyet për dashurinë.

Pavarësisht lidhjes me Redjan Rrajën, e cila bëri bujë në momentin që ky i fundit u vu në pranga për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja dhe karantinës e kaluar me reperin Seven Saraqi, ish-velina tha se nuk ka qenë kurrë e dashuruar në jetën e saj.

“Nuk kam dashuruar kurrë, asnjëherë s’kam qenë e dashuruar,”– u shpreh ajo.Ad by Valueimpression

Më pas, Kejvina u pyet se kur kishte puthur për herë të fundit dhe përgjigjia ishte ‘para dy javësh’.

“Për herë të fundit?….Para dy javësh…,”– tha ajo.

Binjakët, Romeo dhe Donald Veshaj e pyetën Kejvina Kthellën edhe për fjalët e ‘pista’ që përdor apo shprehjet që i vjen të thotë kur dëshiron të shajë.

“Në fakt nuk përdor fjalë të ndyra, maksimumi që mund të them unë është ‘na çave by*ën’,”- tha Kejvina duke qeshur.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj