“Më ka gjuajtur, më tha të jetonim në Amerikë”/Fjodora Fjora nxjerr ‘zbuluar’ artistin e njohur në emisionin e Top Channel

0
99

Moderatorja e njohur, Fjodora Fjora e ftuar në “Shiko Kush LUAN” zbuloi një histori që nuk e kishte treguar kurrë në media. Në sfidën “Ndaje ose pije” Fjodora u pyet nëse ndonjë nga meshkujt VIP që ka patur të ftuar në emision e ka ngacmuar gjatë emisionit.

Fjodora tregoi se artisti Goran Bregovi e ka gjuajtur dhe i ka propozuar të jetojnë në Amerikë, por moderatorja ka refuzuar.

“Kam patur histori shumë të bukur. Goran Bregovi?, jo vetëm që më gjuajtur, por më tha të jetoja me të në Amerikë, por e refuzova”, tregoi Fjodora.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj