Rama ndan pamjet emocionuese dhe jep mesazhin e fortë për gjithë shqiptarët

0
74

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur më një mënyrë të veçantë për të uruar gjithë besimtarët e krishterë për festën e Krishtlindjeve.

Pas mesnate Rama ka publikuar një foto të Jezu Krishtit të shoqëruar me një shprehje mjaft domethënëse: “Pyesni dhe do t’iu jepet, kërkoni dhe do të gjeni, trokisni dhe derën do ta keni të hapur.”

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj