Dua Lipa ndan momentet e veçanta me ndjekësit (FOTO)

0
18

Trendi i këtyre ditëve në Instagram është “Show me a picture of” dhe Dua Lipa i është përgjigjur kërkesës së ndjekësve të saj, duke publikuar një foto me modelen e njohur Gigi Hadid.

Në fakt ajo ka treguar shpesh se është mjaft e lidhur me familjen e Anwar Hadid, por mesa duket më e fortë kjo lidhje është me Gigin.

Dua na sjell këtë superselfie.

Sakaq, ajo na ka ëmbëlsuar edhe me një foto plot dashuri me Anwar:

Nuk kanë kaluar shumë vite nga koncerti i parë i këngëtare, por sukseset e saj kanë krijuar idenë se ka një jetë në muzikë.

Për të gjithë nostalgjikët, kjo është fotoja e koncertit të saj të parë në Londër.

E sigurisht siç ka treguar artistja me famë botërore, nuk do ishte këtu ku është pa mbështetjen e vendit të saj.

Fansat i kanë kërkuar një foto të sajën në Kosovë dhe ajo ka zgjedhur foton e koncertit të parë, krah Dukagjinit, babait të saj.

Dhe qershia mbi tortë një foto e Duas bebe:

data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj