Itali/ Shpërthen një fabrikë fishekzjarresh , tre të vdekur

0
22

Këtë të hënë në një fabrikë mediat italiane raportojnë për shpërthim në një fabrikë fishekzjarrësh.

Si pasojë e këtij shpërthimi janë raportuar tre viktima.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në  Casalbordino, në provincën Chieti.

Ndërkohë zjarrfikësit të cilët  kanë ndërhyrë për të vënë në kontroll flakët shprehen se 3 persona kanë humbur jetën dhe po ashtu është bllokuar trafiku për ata që udhëtojnë në jug.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj