I ka bërë apo jo operacion plastik të pasmet?/ Deputetja shqiptare i lë të gjithë pa fjalë me përgjigjen e saj

0
47

E ftuar në emisionin ‘Shiko kush Luan’ deputetja e Kuvendit të Kosovës, Dude Balja u bë pjesë e sfidave të shumta dhe zbulojë mjaft detaje nga jeta e saj private.

Sfidës “Ndaje ose tundu” nuk mund t’i shpëtonte edhe Dude, e cila u dha një shpjegim të gjithë “gojëve të liga” që e akuzojnë se ka bërë operacion plastik të pasmet e saj.

Pyetjes nëse i ka bërë operacion plastik apo jo, të pasmet deputetja iu përgjigj pa problem duke thënë se nuk është e vërtetë, por nuk është kundra ndërhyrjeve në trup dhe mbase në një të ardhme do mund  të bëjë një të tillë.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj