“COVID do të zgjasë deri në 2025-ën”/ Alfred Cako plas deklaratën e fortë dhe befason me arsyen: Duan të heqin gjithë…

0
26

Konspiracionisti Alfred Cako bëri një deklaratë ‘bombë’ dje teksa ishte i ftuar në emisionin ‘E diell’. Ai i shpreh se Covidi do të zgjasë deri në 2025-ën.

“Kjo situatë do të vazhdojë deri në këtë vit për shkak se duan të heqë të gjithë antibiotikët nga depot e farmacive, këtu do jemi do ta shikoni. Nëse shikoni televizorë dhe i besoni këtë situatë do të kemi. Kush shkon në spital vdes, kush mban maskë vdes nga Covid”, tha Cako.

Gjithashtu ai bëri të ditur se numri i të vdekur në SHBA është më i ulët e saj vitet e tjera.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj