Pas përjashtimit nga ‘Përputhen’ kërcënoi se do të fundosë shumë veta, nuk ndalet Shqipja, publikon fotot dhe bën deklaratën e radhës

0
30

Konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj u përjashtua nga produksioni për shkak të sjelljes së saj të papërshtatshme pak ditë më parë. Përjashtimi i saj shkaktoi mjaft zhurmë.

Shqipja reagoi për këtë përjashtim me një postim në Instastory ku kërcënonte se me drejtësinë e saj do fundosë shumë veta.

Ndërsa dje ish-konkurrentja ka bërë disa postime radhazi ku në njërin prej tyre shprehet: “M’vjen shumë keq që disa individ duan të mbulojnë m*tin me sh*rrë”.

Pas përjashtimit nga ‘Përputhen’ kërcënoi se do

Në postimet e rradhës Shqipja ka publikuar momentet nga prapaskenat e “Përputhen”, ku shfaqet me Mevlanin, Fatjonin, Marisin dhe tregon se me ta vazhdon të ketë marrëdhënie shumë të mirë.

Pas përjashtimit nga ‘Përputhen’ kërcënoi se do
Pas përjashtimit nga ‘Përputhen’ kërcënoi se do
Pas përjashtimit nga ‘Përputhen’ kërcënoi se do

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj