E parkuar në rrugë, digjet makina gjatë natës

0
21

Një automjet është djegur gjatë natës në lagjen “Haxhias” të Elbasanit. Mjeti ka qenë i parkuar pranë banesës të pronarit dhe si pasojë është djegur pjesërisht.

NJOFTIMI
Elbasan/ Informacion paraprak

Në orët e para të mëngjesit, në lagjen “Haxhias”, Elbasan, është djegur mjeti tip “Audi”, në pronësi të shtetasit Xh.Ç., cili ishte i parkuar pranë banesës dhe si pasojë mjeti është djegur pjesërisht.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të rënies së zjarrit.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj