Vlorë/ Digjet një makinë në zonën e Ujit të Ftohtë

0
26

Një makinë është përfshirë nga flakët gjatë natës në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Ujit të Ftohtë rreth orës 01.15 minuta.

Mësohëet se mjeti është në pronësi të një punonjësi të Ujësjellës Kanalizimeve Vlorë dhe se nuk dihen ende shkaqet e zjarrit. Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj