Ka qenë pjesë e ‘Big Brother Albania’, balerini i njohur shqiptar zbardh prapaskenat pas shumë vitesh!

0
65

Ai është një ndër balerinët më të mirë klasik në Shqipëri, po jo të paktë janë ata që e kujtojnë edhe si ish-banori i ‘Big Brother’. Bëhet fjalë për balerinin Sokol Zhguri, i cili ka rrëfyer për emisionin ‘ABC e Mëngjesit’ detaje nga jeta e tij private, por edhe nga eksperienca në këtë reality-show.

.Sokoli ka deklaruar se nuk e mban mend fare si eksperiencë dhe se në atë kohë i erdhi ftesa nga produksioni. Por nga që kishte shumë miq nga bota e spektaklit nuk ka mund ta refuzonte.

“As nuk e mbaj mend fare se ca edicioni kam qenë. Kam qenë para 7 vitesh në ‘Big brother’. Kishim djalin e madh.  Erdhi si kërkesë e produksionit dhe unë nuk mund ta refuzoja. Duke qëne se jam mësuar me kamerat nuk më bënte përshtypje. Por duke qenë se aty gjen shtresa të ndryshme njerëzish nuk u gjenda mirë”, tha ai.

Ka qenë pjesë e ‘Big Brother Albania’, balerini i njohur

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj