Adoleshentja e përjetshme Aurela Gaçe ka ditëlindjen: Tani kam kuptuar…

0
9

Këngëtarja shumë e dashur për të gjithë publikun Aurela Gaçe mbush 46 vite por do të mbetet gjithmonë një ‘adoleshente përjetshme’ plot energji dhe vitalitet.

Në një postim në rrjetet sociale duke i uruar ditëlindjen vetes ajo thotë se ndryshe nga vitet e tjera ku vendoste pikësynime, këtë vit për ditën e saj të lindjes uron vetëm të ketë jetën e gjatë pranë vajzave të saj.

POSTIMI I PLOTE

Sot ,46 🥳.
Dikur, në çdo Tetor te ri, i vendosja vetes disa pikësynime .

Tani ,jo më!
E vetmja gjë që dua është te jem shumë gjatë për të jetuar e gëzuar jetën prane vajzave te mija, ti shoh teksa rriten e të jem aty për to ashtu si prindërit e mi akoma janë per mua….

Te jem pranë familjes time e te vazhdoj të jap tek ju dhuratën me te cilën me pajisi Zoti , këngën, muzikën.

Ky nuk eshte pikësynim. Kjo eshte dëshire .

Rritet njeriu e fillon mendon e përjeton ndryshe.

Prandaj i thone “çdo gjë vjen me moshë” 🤣 ,tani vonë e kam kuptuar .

Adoleshente përjete

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj