Ndodh e shumëpritura në ‘Top Channel’, lind çifti i ri në ‘Përputhen’: Për Fatjonin jam e gatshme të ndryshoj…

0
185

Emisioni ‘Përputhen’ iu dedikua dje vetëm takimit mes Fatjonit dhe Anës.

Dyshja duket se ka një pëlqim për njëri-tjetrin dhe kjo është parë nga situatat e krijuara në studio. Para pak javësh, Fajtoni shfaqi shenja xhelozie ndaj Anës, e i tha kësaj të fundit se nuk e sheh si diçka normale të përkëdhelet me të gjithë në takime.

Ana asokohe e justifikoi sjelljen duke thënë se është pjesë e karakterit të saj, të jetë e përkëdhelur. Ndërkaq, Ana sot bëri deklaratën e fortë në studio; ajo u shpreh se është e gatshme të ndryshojë gjëra të karakterit të saj nëse Fatjoni e dëshiron një gjë të tillë. A po lind një dashuri e re në “Për’Puthen”?

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj