Kërcimi i Donald Trump thyen rrjetin (VIDEO)

0
82

Presidenti amerikan Donald Trump ka vijuar fushatën e tij elektorale për zgjedhjet e nëntorit, teksa në takimin e radhës në Pensilvani ai premtoi se do e bëjë sërish Amerikën të sigurt dhe të shkëlqyer.

Në fund të fjalimit të Donald Trump, është vendosur kënga e grupit “Village People”, e cila e ka bërë presidentit të vallzojë disa momente. Pikërisht kjo video është bërë virale në rrjetet sociale.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj