Pallati mbretëror nuk gjen qetësi/ Princ Harry në probleme, Mbretëresha Elizabeth acarohet nga veprimi i fundit i Meghan Markle dhe kërkon takimin urgjent

0
74

Mbretëresha Elizabeth II ka thirrur në një takim urgjent në Angli Princ Harry-n. Mësohet se do të diskutojnë në lidhje me deklaratat e tij dhe Meghan Markle për zgjedhjet amerikane.

Mbretëresha Elizabeth thuhet se dëshiron të ketë një bisedë të ashpër me të në lidhje me mënyrën se si i ka bërë gjërat në Amerikë.

“The Sun” raportoi se në Frogmore u tha se duhet të përgatiteshin për kthimin e mundshëm të Harry-dhe as nuk është një udhëtim familjar. Meghan Markle dhe djali i tyre, Archie Harrison, nuk u përmendën, teksa do të vazhdojnë të qëndrojnë në Santa Barbara.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj