Forbes liston shenjat e Horoskopit, ja cilët janë të prirura për të qenë miliarderë

0
296

Shumë thonë se yjet mund të parashikojnë gjithçka dhe tani, të dhënat e reja sugjerojnë se sipas shenjave të Horoskopit mund të parashikojmë shansin tonë për t’u bërë një miliarder.

Nëse je Peshorja, konsideroje veten me fat. Një studim ka zbuluar se nga 250 miliarderët në listën e publikuar së fundi nga Forbes, më të shumtit i përkasin shenjës së Peshores, 27 prej tyre.

Në vendin e dytë, vijnë peshqit me 22 miliarderë, të ndjekur nga Gaforrja, Demi, Luani, të gjitha me nga 20.

Bricjapi dhe Shigjetari janë të fundit, me vetëm 8 miliarderë.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj