Vrau ish-kunatën pas konfliktit për shtëpinë, merret në mbrojtje familja e autorit

0
103

Autori i vrasjes së 34-vjeçares Jetmira Hasani mbrëmjen e të martës në Bathore është ende në arrati, ndërsa mësohet se familja e tij është marrë në mbrojtje për shkak të ndonjë hakmarrje të mundshme.

Agron Tanushi akuzohet se vrau me pushkë ish-kunatën, ndërsa në vendin e ngjarjes janë gjetur katër gëzhoja.

Ndër të tjera mësohet se viktima si dhe autori kanë qenë të pajisur me urdhër-mbrojtje, pasi prej kohësh ata ishin përfshirë në konflikte pronësie për banesën pas divorcit të vëllait të tij. Ndërkohë, policia ka marrë në mbrojtje familjen Tanushi.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj