Tritoli në mes të Tiranës/ Artan Hoxha zbulon kush ishte shënjestra (EMRI)

0
91

Një makinë ka shpërthyer si pasojë e vendosjes së një sasie tritoli pasditen e sotme në rrugën “Irfan Tomini” në Tiranë, duke lënë të plagosur një person.

Artan Hoxha është shprehur për “Abc News” se personi i cili mbeti i lënduar nga atentati është identifikuar si Preng Gjini, i cili aktualisht ndodhet në spital ku po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia, ambulanca dhe zjarrëfikëset.

Leave a Reply