“Boll postove për sot se na çmende”/ Vajza e ish-deputetes ‘trazon rrjetin’

0
47

Në fillimet e saj u përfol në media si vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda, e listuar ndër maturantet më tërheqëse. Më pas për Ada Dedën nuk u resht së foluri.

Studentja e gazetarisë, tashmë në rolin e modeles, tërheq shpesh vëmendjen e medias. Pozat e saj sensuale si dhe pamja tërheqëse e kanë renditur ndër vajzat më tërheqëse në vend. Ada këtë herë duket e mrekullueshme në fotot e fundit që ka publikuar nga pushimet.

Ajo ka pozuar e veshur me bikini me printe në ngjyrë jeshile, duke nxjerrë në pah format e trupore. Sigurisht, nuk mund të anashkaloheshin në këto pastime dhe të pasmet e saj bombastike.

“E butë dhe e freskët”, shkruan Ada krah fotove, të cilat nuk kanë kaluar pa u komentuar nga ndjekësit e saj.

“Boll postove për sot se na çmende”, ishte komenti i njërit prej tyre.

Pavarësisht se mbaroi vitin e tretë të studimeve në degën e gazetarisë, në një intervistë në vitin 2018, Ada ka rrëfyer se ka dëshirë të merret me politikë dhe nuk përjashton një projekt politik në të ardhmen.

“Boll postove për sot se na çmende”, vajza e
“Boll postove për sot se na çmende”, vajza e

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj