Mallkoi votuesit dhe premtoi hapje të bordellove, ndërron jetë ish kandidati për kryebashkiak

0
30
hazbi kasaj

Hazbi Kasaj u bë personazh i njohur mediatik për shkak të deklaratave të tij dhe mesohet se ka nderruar jete. Pasi nuk arriti të fitonte kandidaturën për kryetar bashkie në Këlcyrë ai mallkoi votuesit duke u thënë “Kanceri mu në grykë kush nuk më votoi” ku kandidoi nën siglën e Partisë së Emigracionit Shqiptar.

Ai do të mbahet mend gjithashtu dhe si një personazh kontrovores për deklaratat e tij për hapje të bordellove dhe legalizim të hashashit.

Leave a Reply