“Jam më e mira se ish-i yt”, Ilda Bejleri i habit të gjithë me deklaratën

0
360

Ilda Bejleri, moderatorja e njohur sportive ka publikuar së fundmi në rrjetet sociale foto mjaft joshëse.

Ajo që ra në sy ishte edhe komenti që shoqëron këto foto.

“Unë jam më e mira se ish-i yt dhe më e mirë se e ardhshmja. Bëhu falënderuese ndaj miqve, diell i nxehtë dhe ujë i ftohtë”, ka shkruar ndër moderatorja.

Nuk dihet se kujt i drejtohet me fjalë të tilla bukuroshja e ekranit sportiv, por kujtojmë se më herët është përfolur për një lidhje me ish-deputetin e Partisë Demokratike, Klevis Balliu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here