Arrestohen 5 persona, mes tyre emra biznesmenësh dhe ish kryetari i komunës së Kasharit (DETAJE)

  0
  388

  Policia ka arrestuar ish-kryetarin e Komunës së Kasharit, Besnik Fuçia. Mësohet se në pranga kanë rënë 5 persona, të akuzuar për falsifikim dokumentash lidhur me ndërtimin e një pallati.

  Mes të arrestuarve janë edhe ish shefi i Urbanistikës së Kasharit, Jurgen Memisha si dhe ndërtuesi Stafen Caushi.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here