Sali Berisha fundos Artan Lamen, i nxjerr fotot dhe denoncon mega-skandalin: Babi i tij vjen natën dhe…

0
501

Ish-kryeministri Sali Berisha i ka dhënë një goditje të fortë, kreut të ALUIZNI-t, Artan Lame. Sipas Berishës, ‘kryehajduti’ Artan Lame ka ndërtuar një pallat me 2 kate shtesë pa leje dhe për më tepër sipër trotuarit.

Jo vetëm kaq, por Berisha denoncon faktin se është babait i Artan Lames që shkon natën në këtë pallat për të mbledhur lekët e qerasë.

Postimi i Sali Berishës:

Denoncohet hajduti Artan Lame!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital.

Mirmbrema doktor! Te pershendes dhe te uroj cdo te mir . Do bejme shtet thot kryehajduti mavi Artan Lame . Pallati i Artan Lames kryehajdutit mavi i ndertuar siper trotuarit pa hipotek me dy kate shtese , kjo eshte qeverisja e Rilindjes .

Pa hipotek i ndertuar siper trotuari ne rrugen e bllokuar mbrapa Postes Qendrore me dy kat shtes dhe pa hipotek babai i Artan Lames vjen naten dhe merr qirane Adil Lame pallati ndodhe tek rruga Reshit Çollaku njesia 10

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here