Kryeministri Rama i lë të gjithë pa fjalë, nxjerr pamjet spektakolare: Thesar!

0
642

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën si zakonisht duke uruar një ditë të mbarë, por sot ka zgjedhur disa pamje me të vërtetë mbresëlënëse.

Rama ka publikuar disa  pamje spektakolare të zonave turistike në Shqipëri.

‘Mirëmëngjes, dhe me këtë kolazh spektakolar të thesareve të Shqipërisë ku ndërthuren mjeshtërisht atraksionet gjithnjë e në rritje të turizmit malor me trashëgiminë tonë çmuar historike dhe bukuritë e jashtëzakonshme të bregdetit, ju uroj një ditë të mbarë’, shkruan Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here