Ngjarje e rëndë/ Grabitet arka e Postës Shqiptare në Vlorë, dyshimet e para

0
396

Persona ende të paidentifikuar kanë grabitur gjatë natës arkën e Postës Shqiptare në fshatin Brataj të Vlorës.

Dyshohet se autorët kanë hyrë nga pjesa e pasme e postës dhe pasi kanë marrë një sasi të konsiderueshme parash nga arka janë larguar me shpejtësi.

Nuk dihet ende shuma e parave të grabitura. Forca policie kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here