Protesta/ Qytetari i provokon me veprime të turpshme, shihni reagimin e efektivëve të policisë (VIDEO PIKANTE)

0
433

Në protestën e sotme të opozitës që u mbajt përpara Kuvendit, një prej qytetarëve të pranishëm ka bërë gjeste të turpshme në drejtim të efektivëve të policisë, të cilët janë treguar indiferentë dhe nuk kanë reaguar.

Qytetari, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, printe turmën duke bërë për disa sekonda me radhë gjeste të turpshme

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here