Ruçi cakton orën e seancës dhe i drejtohet Sandër Lleshajt/ Ja çfarë pritet të ndodhë

  0
  357

  Ashtu siç është paralajmëruar Kuvendi nesër do të mblidhet në seancë plenare por njëkohësisht me seancën, opozita do të mbajë dhe një protestë.

  Mësohet se seanca mblidhet në orën 10:00, ndërsa pritet që deputetët e rinj të bëjnë betimin pas marrjes së mandatit sot nga KQZ.

  Ndërkohë Kuvendi i ka kërkuar Ministrisë së Brendshme të garantojë sigurinë fizike të deputetëve gjatë seancës së nesërme.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here