Plas dhuna para Kryeministrisë/ Tym i zi e flakë, përplasje me policinë (FOTO)

0
331

Protesta e opozitës ka nisur me përplasje mes fortave të policisë dhe protestuesve. Për përplasjes fizike nuk kanë munguar edhe hedhja e mjeteve plasëse duke shkaktuar tym dhe zjarr.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here