Lorik Cana prezanton për herë të parë mamanë dhe qenka një yll i vërtetë

0
460

Ish-kapiteni i njohur i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, së fundmi ka mbajtur premierën e filmit të tij të titulluar “Lorik”, i cili flet për jetën dhe arritjet e futbollistit deri më sot.

Gjatë fjalimit të Kryeministrit, Edi Rama, kamerat kanë fokusuar mamanë e ish-kapitenit të Kombëtares. 56-vjeçarja me flokët bjond, shumë moderne dhe e veshur me të zeza, qëndronte në rradhët e spektatorëve duke ndjekur suksesin e të birit.

Ajo mezi ka mbajtur lotët gjatë fjalimit të Ramës për Lorikun dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, pasi rrallëherë ish-kapiteni ka ndarë në rrjete sociale foto me mamanë e tij.

Image

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here