Gazetarja e “Tv Klan” bën për “një lekë” Jonida Shehun: Katunare me komplekse që s’del dot nga lëkura e provincës

0
466

Gazetarja e njohur Desada Metaj ka ironizuar keq moderatoren Jonida Shehu. Metaj i referohet emisionit të kësaj të fundit në “Top Channel” me temë për Tiranën.

Konkretisht gazetarja kapet me një pyetje të Shehut për përdorimin e termit ‘katnar’ nga kryeqytetasit. Metaj i jep shpjegim fjalës, duke mos u kursyer aspak me moderatoren Shehu.

“Kujt i thoni ‘katnar’ ju tironsit?-pyet drejtuesja e emisionit kushtuar Tironës.

Unë: Ty mi katnare dhe ca të tjerëve si ti që jeni plot me komplekse dhe nuk dilni dot nga lëkura e provincës dhe të përshtateni me qytetërimin…që nuk është vetëm tirons në Shqipëri.

Se mos harroj…edhe protestat n’Tironë ndizen gjithmonë”, shkruan Metaj në një postim në Facebook.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here